Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints Z-DG7-23 5.35 Inch OEM Air-Cooled Evaporator Motor for Refrigeration
Item:
#1444444
Technical details
| Manufacturer | Avanti Products Corp |
|---|---|
| Model Number | Z-DG7-23 |
| Manufacturer Part # | Z-DG7-23 |
| Height | 1.3" |
| Width | 5.35" |
| Depth | 5.55" |
| Weight | 0.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints Z-DG7-23 5.35 Inch OEM Air-Cooled Evaporator Motor for Refrigeration
$36.74
Unit price
/
Unavailable
