Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints Z-600-6151 3 Inch Mavrik Motor Kit with Gas - Available
Item:
#1903290
Technical details
| Fits with Manufacturer | FWE |
|---|---|
| Model Number | Z-600-6151 |
| Manufacturer Part # | Z-600-6151 |
| Height | 4.5" |
| Width | 3" |
| Depth | 8" |
| Weight | 2.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
AllPoints Z-600-6151 3 Inch Mavrik Motor Kit with Gas - Available
$212.43
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
FWE Z-600-6151 Motor Kit
