- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Lang Y9-70701-19 1.85 Inch Gas Temp Knob with Heat-Resistant Material
| Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | Y9-70701-19 |
| Manufacturer Part # | Y9-70701-19 |
| Height | 0.85" |
| Width | 1.85" |
| Depth | 1.9" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lang Y9-70701-19 Temp Knob 450 Deg