Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend aftermarket faucet and drain accessories.
- Engineered to match existing Southbend units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Southbend Y7590 faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend Y7590 1.75 Inch D-stem Adapter for BJ Thermostat Notch Up Flat Right
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | Y7590 |
| Manufacturer Part # | Y7590 |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 1.75" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg Y7590 "bj" T Stat D-stem Adaptor Notch Up Flat Right, Stem Lehghth .875" Toral Length 1.750", , For "bj" T Stat D-stem Adaptor Notch Up Flat Down, Use # 26-1197, Star
