Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Groen Y71GF-4 2 Inch Lp Conversion Kit for Lever Acting Regulators
| Fits with Manufacturer | Johnson Controls |
|---|---|
| Model Number | Y71GF-4 |
| Manufacturer Part # | Y71GF-4 |
| Height | 0.5" |
| Width | 2" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Johnson Controls Y71GF-4 Lp Conversion Kit 6-12" Wc, Nat To Lp For Lever Acting Regulator, For Nat Order Y71qh-2 A3475 # 51-1060, For Use In Johnson G60/696 Lever Acting Regulators, And G96hga-7 Ap # 54-1114 54-1162 54-1075, And # 54-1096
