RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg heated shelving parts and accessories.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg Y6369 heated shelving parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star Y6369 1.55 Inch Bi-metal Thermostat Knob for Star Models
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | Y6369 |
| Manufacturer Part # | Y6369 |
| Height | 1.55" |
| Width | 1.55" |
| Depth | 2.45" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg Y6369 Bi-metal Thermostat, Knob Used Ap# 22-1375, Star Models 35sxe 70sxe
