RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln aftermarket ice machine parts and accessories.
- Engineered to match existing Lincoln units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Lincoln Y1392 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln Y1392 7 Inch Power Cord with switch Electric Mavrik
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | Y1392 |
| Manufacturer Part # | Y1392 |
| Height | 2" |
| Width | 7" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg Y1392 Cord Power (w/switch)
