RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex ice machine parts and accessories.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex Y0208031 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex Y0208031 0.5 Inch Electrode Assy Gas Ignition Ceramic Red
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | Y0208031 |
| Manufacturer Part # | Y0208031 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 7.75" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex Y0208031 Electrode Assy 7.9 Carb Red