Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints XU-GNM2100TN.17 10 Inch Glass Door Handle Stainless Steel Durable Access
Item:
#1504362
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Maxx Cold |
|---|---|
| Model Number | XU-GNM2100TN.17 |
| Manufacturer Part # | XU-GNM2100TN.17 |
| Height | 1.75" |
| Width | 9.7" |
| Depth | 11.85" |
| Weight | 0.86 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints XU-GNM2100TN.17 10 Inch Glass Door Handle Stainless Steel Durable Access
$31.39
Unit price
/
Unavailable
