Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints XTUC48.14 17 Inch Corrosion-Resistant Stainless Steel Shelf with Durable Finish
Item:
#1505327
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Maxx Cold |
|---|---|
| Model Number | XTUC48.14 |
| Manufacturer Part # | XTUC48.14 |
| Height | 0.01" |
| Width | 17" |
| Depth | 21" |
| Weight | 3.64 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints XTUC48.14 17 Inch Corrosion-Resistant Stainless Steel Shelf with Durable Finish
$26.18
Unit price
/
Unavailable
