RestaurantSupply.com is your trusted source for San Jamar commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized San Jamar dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock San Jamar XSW102377 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
San Jamar XSW102377 12 Inch Serrated Blade Knife Stainless Steel with Ergonomic Handle
| Manufacturer | San Jamar |
|---|---|
| Model Number | XSW102377 |
| Manufacturer Part # | XSW102377 |
| Height | 6" |
| Width | 7" |
| Depth | 26" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
San Jamar XSW102377 Saf T Wrap Blade Serrated 12"
