RestaurantSupply.com is your trusted source for San Jamar commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized San Jamar dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock San Jamar XSUB-FC commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
San Jamar XSUB-FC 1 Inch OEM Sub Frame Cover Impact Resistant
| Manufacturer | San Jamar |
|---|---|
| Model Number | XSUB-FC |
| Manufacturer Part # | XSUB-FC |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
San Jamar XSUB-FC Sub Frame Cover