- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vollrath/Idea-Medalie XSLS0024 2.25 Inch Metal Regulator Knob for Gas Control
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | XSLS0024 |
| Manufacturer Part # | XSLS0024 |
| Height | 2.25" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 4.25" |
| Weight | 8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie XSLS0024 Regulator Knob Metal