RestaurantSupply.com is your trusted source for Vollrath/Idea-Medalie cart replacement parts and accessories.
- Authorized Vollrath/Idea-Medalie dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vollrath/Idea-Medalie XSLM0041 cart replacement parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vollrath/Idea-Medalie XSLM0041 1.25 Inch Stainless Steel Meat Tray Support Stud with Durable Design
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | XSLM0041 |
| Manufacturer Part # | XSLM0041 |
| Height | 0.85" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie XSLM0041 Meat Tray Support Stud Slicer(