- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vollrath/Idea-Medalie XSLA0025 0.35 Inch Food Pusher Pad for Models SLR7009 7010 7
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | XSLA0025 |
| Manufacturer Part # | XSLA0025 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.35" |
| Depth | 0.7" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie XSLA0025 Food Pusher Pad Slr7009/7010/7