Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints XSD50G.29 0.65 Inch OEM Door Bushing for Refrigeration Equipment
Item:
#1505322
Technical details
| Manufacturer | Maxx Cold |
|---|---|
| Model Number | XSD50G.29 |
| Manufacturer Part # | XSD50G.29 |
| Height | 0.65" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 0.85" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints XSD50G.29 0.65 Inch OEM Door Bushing for Refrigeration Equipment
$3.11
Unit price
/
Unavailable
