RestaurantSupply.com is your trusted source for Vollrath/Idea-Medalie sneeze guards.
- Authorized Vollrath/Idea-Medalie dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vollrath/Idea-Medalie XRDE7103 sneeze guards
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vollrath/Idea-Medalie XRDE7103 3.3 Inch Width Light Rde T8 18w LED Tube for Food Display
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | XRDE7103 |
| Manufacturer Part # | XRDE7103 |
| Height | 1.3" |
| Width | 3.3" |
| Depth | 23.9" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie XRDE7103 Light Rde T8 18w 605mm/23.8
