- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vollrath/Idea-Medalie XMIX8627 4.95 Inch Bowl Clamp Right Durable Stainless Steel
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | XMIX8627 |
| Manufacturer Part # | XMIX8627 |
| Height | 1.75" |
| Width | 4.95" |
| Depth | 6.25" |
| Weight | 27.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie XMIX8627 Bowl Clamp Right Mix9160(#63)/