- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vollrath/Idea-Medalie XMIX8305 2.25 Inch Rubber Rear Foot Cover Right M with Slip Resistance
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | XMIX8305 |
| Manufacturer Part # | XMIX8305 |
| Height | 0.85" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 5.1" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie XMIX8305 Rubber Rear Foot Cover Right M
