- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vollrath/Idea-Medalie XMIX8205 Gear Lever Knob Blue OEM for Commercial Equipment
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | XMIX8205 |
| Manufacturer Part # | XMIX8205 |
| Height | 1.5" |
| Width | 3.65" |
| Depth | 6.2" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie XMIX8205 Gear Lever Knob(blue) Shaft
