- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vollrath/Idea-Medalie XMIX6260 5.05 Inch 1 Kg Bottle Oil Lubricant for Gearboxes
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | XMIX6260 |
| Manufacturer Part # | XMIX6260 |
| Height | 4.65" |
| Width | 5.05" |
| Depth | 5.65" |
| Weight | 1.73 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie XMIX6260 1 Kg Bottle Oil Gearbox Mix81
