- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vollrath/Idea-Medalie XMIX6040 6 Inch Hub Cover for Mix8160 9160 Models
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | XMIX6040 |
| Manufacturer Part # | XMIX6040 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie XMIX6040 Front Hub Cover Mix8160/9160