RestaurantSupply.com is your trusted source for Vollrath/Idea-Medalie sneeze guards.
- Authorized Vollrath/Idea-Medalie dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vollrath/Idea-Medalie XMIX0001 sneeze guards
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vollrath/Idea-Medalie XMIX0001 17.6 Oz Grease Mixer Gearbox OEM Metal Durable
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | XMIX0001 |
| Manufacturer Part # | XMIX0001 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie XMIX0001 Grease Mixer Gearbox 17 .6 Ounce Can