Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints XHGD-12R.04 5.75 Inch Wheel Back Stainless Steel for Refrigeration
Item:
#1505101
Technical details
| Manufacturer | Maxx Cold |
|---|---|
| Model Number | XHGD-12R.04 |
| Manufacturer Part # | XHGD-12R.04 |
| Height | 3" |
| Width | 5.75" |
| Depth | 7.05" |
| Weight | 1.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints XHGD-12R.04 5.75 Inch Wheel Back Stainless Steel for Refrigeration