Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints XEHGD-48R.03 26 Inch Commercial Door Stainless Steel Hinged with Insulation
Item:
#1505088
Technical details
| Manufacturer | Maxx Cold |
|---|---|
| Model Number | XEHGD-48R.03 |
| Manufacturer Part # | XEHGD-48R.03 |
| Height | 2" |
| Width | 26" |
| Depth | 56" |
| Weight | 160 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints XEHGD-48R.03 26 Inch Commercial Door Stainless Steel Hinged with Insulation