Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints XDCLOWERDOOR12 24 Inch Lower Glass Door Replacement for Mxdc 12
Item:
#1505080
Technical details
| Manufacturer | Maxx Cold |
|---|---|
| Model Number | XDCLOWERDOOR12 |
| Manufacturer Part # | XDCLOWERDOOR12 |
| Height | 1.5" |
| Width | 23.75" |
| Depth | 34.5" |
| Weight | 11.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints XDCLOWERDOOR12 24 Inch Lower Glass Door Replacement for Mxdc 12
$116.98
Unit price
/
Unavailable
