Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints XDCDOORLOCK 1.7 Inch Lock Heavily Corrosion Resistant Metal
Item:
#1505281
Technical details
| Manufacturer | Maxx Cold |
|---|---|
| Model Number | XDCDOORLOCK |
| Manufacturer Part # | XDCDOORLOCK |
| Height | 0.55" |
| Width | 1.7" |
| Depth | 2.9" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints XDCDOORLOCK 1.7 Inch Lock Heavily Corrosion Resistant Metal
$12.75
Unit price
/
Unavailable
