Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints XD420.08.R 1.85 Inch Top Hinge Right Commercial Hinge Steel
Item:
#1505077
Technical details
| Manufacturer | Maxx Cold |
|---|---|
| Model Number | XD420.08.R |
| Manufacturer Part # | XD420.08.R |
| Height | 0.7" |
| Width | 1.85" |
| Depth | 3.25" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints XD420.08.R 1.85 Inch Top Hinge Right Commercial Hinge Steel
$15.58
Unit price
/
Unavailable
