- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vollrath/Idea-Medalie XCOA3006 Electric Element Bake 1400 Watt Stainless Steel with Precise Heat
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | XCOA3006 |
| Manufacturer Part # | XCOA3006 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie XCOA3006 Element Bake 1400 Watt 110 Volt