- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vollrath/Idea-Medalie XCGA0033 14 Inch Front Glass Display Unit Stainless Steel with Door
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | XCGA0033 |
| Manufacturer Part # | XCGA0033 |
| Height | 6" |
| Width | 14" |
| Depth | 20" |
| Weight | 7.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie XCGA0033 Front Glass Door Cga8016
