- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vollrath/Idea-Medalie XCBL9004 7.65 Inch Waffle Grate Small to Cbl9016 and Cbl902
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | XCBL9004 |
| Manufacturer Part # | XCBL9004 |
| Height | 2.6" |
| Width | 7.65" |
| Depth | 17.75" |
| Weight | 3.79 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie XCBL9004 Waffle Grate Small Cbl9016/902
