RestaurantSupply.com is your trusted source for San Jamar commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized San Jamar dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock San Jamar XC2426ZAX commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
San Jamar XC2426ZAX 6.3 Inch Replacement Gasket M/l/l for Commercial Equipment
| Manufacturer | San Jamar |
|---|---|
| Model Number | XC2426ZAX |
| Manufacturer Part # | XC2426ZAX |
| Height | 0.3" |
| Width | 6.3" |
| Depth | 6.4" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
San Jamar XC2426ZAX Non Catalog Product Repl Gasket M/l/l 5