- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vollrath/Idea-Medalie XAA0009 2.75 Inch Black Control Panel Fascia for Vollrath Equipment
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | XAA0009 |
| Manufacturer Part # | XAA0009 |
| Height | 1.4" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 4.6" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie XAA0009 Control Panel Fascia Black
