Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Globe X99008 2.55 Inch Synthetic Planetary Grease for Gear Lubrication
Rated 5.0 out of 5 stars
1 Review
Item:
#1288725
Technical details
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | X99008 |
| Manufacturer Part # | X99008 |
| Height | 2.25" |
| Width | 2.55" |
| Depth | 9.45" |
| Weight | 0.92 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Globe X99008 2.55 Inch Synthetic Planetary Grease for Gear Lubrication
$91.49
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Globe X99008 Planetary Grease
