- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Globe X98-18A 1.3 Inch Overload Reset Circuit Breaker for Electrical Control
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | X98-18A |
| Manufacturer Part # | X98-18A |
| Height | 0.65" |
| Width | 1.3" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe X98-18A Overload Reset (circ. Breaker)
