Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Freezer commercial ice cream freezers.
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer X84439-BRN commercial ice cream freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Freezer X84439-BRN 5.05 Inch Fitting Syrup Bag Food-Grade Polymer
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X84439-BRN |
| Manufacturer Part # | X84439-BRN |
| Height | 2.8" |
| Width | 5.05" |
| Depth | 6.2" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X84439-BRN Fitting A. Syrup Bag