RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Thermometer thermometers.
- Authorized Taylor Thermometer dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Thermometer X83427-SER3 thermometers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Thermometer X83427-SER3 5.75 Inch Door OEM for Commercial Freezers
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X83427-SER3 |
| Manufacturer Part # | X83427-SER3 |
| Height | 3.55" |
| Width | 5.75" |
| Depth | 6.4" |
| Weight | 1.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X83427-SER3 Freezer Door 390 3 4 3/4" Hole Center
