Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints X81F.04 6.13 Inch Defrost Heating Element Stainless Steel Electric
Item:
#1505073
Technical details
| Manufacturer | Maxx Cold |
|---|---|
| Model Number | X81F.04 |
| Manufacturer Part # | X81F.04 |
| Height | 5" |
| Width | 6.13" |
| Depth | 42" |
| Weight | 2.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints X81F.04 6.13 Inch Defrost Heating Element Stainless Steel Electric
$113.68
Unit price
/
Unavailable
