- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Globe X80G24 Motor Assembly 18 Inch OEM Power Electric for Commercial Refrigeration
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | X80G24 |
| Manufacturer Part # | X80G24 |
| Height | 15" |
| Width | 18" |
| Depth | 22" |
| Weight | 112 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe X80G24 Motor Assembly Sp80p 208/60/3