- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Globe X80F18 2.3 Inch Oil Guard Bushing with Corrosion Resistant Materials
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | X80F18 |
| Manufacturer Part # | X80F18 |
| Height | 1.1" |
| Width | 2.3" |
| Depth | 2.3" |
| Weight | 0.56 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe X80F18 Oil Guard Bushing
