Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Globe X80F06 3.8 Inch Gear Pinion Steel Lifetime Warranty
Item:
#1478999
Technical details
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | X80F06 |
| Manufacturer Part # | X80F06 |
| Height | 3.15" |
| Width | 3.8" |
| Depth | 6.3" |
| Weight | 1.72 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Globe X80F06 3.8 Inch Gear Pinion Steel Lifetime Warranty
About this item
Product Details
Product Details
Globe X80F06 Gear Pinion (18t)
