RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Freezer open air merchandisers and accessories.
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer X74320-SER open air merchandisers and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Freezer X74320-SER Decal Taylor Freezer OEM Label Weatherproof Vinyl
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X74320-SER |
| Manufacturer Part # | X74320-SER |
| Height | 0.25" |
| Width | 6" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X74320-SER Decal, Taylor Freezer
