Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints -X73690-S .45 Inch OEM Gauge A.gap Short Stainless Steel
Item:
#1201830
Technical details
| Manufacturer | Thermoplan AG |
|---|---|
| Model Number | -X73690-S |
| Manufacturer Part # | -X73690-S |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 9.25" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints -X73690-S .45 Inch OEM Gauge A.gap Short Stainless Steel
$122.65
Unit price
/
Unavailable