Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints -X73689S 7.5 Inch Gage A.gap .300 Short with OEM Precision
Item:
#1201923
Technical details
| Manufacturer | Thermoplan AG |
|---|---|
| Model Number | -X73689S |
| Manufacturer Part # | -X73689S |
| Height | 0.25" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 18.05" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints -X73689S 7.5 Inch Gage A.gap .300 Short with OEM Precision
$133.17
Unit price
/
Unavailable