RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Freezer commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer X62226 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Freezer X62226 13 Inch OEM Tune Up Kit for Taylor Freezer
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X62226 |
| Manufacturer Part # | X62226 |
| Height | 1.55" |
| Width | 13.15" |
| Depth | 15.25" |
| Weight | 0.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X62226 Kit A. Tune Up390costco