FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Globe X60M056-R 13 Inch Electric Motor Stainless Steel OEM 220V 60Hz
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | X60M056-R |
| Manufacturer Part # | X60M056-R |
| Height | 13" |
| Width | 13" |
| Depth | 15" |
| Weight | 32.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe X60M056-R Motor Mac60 220/60/1