Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Globe X60213 Oil Seal 3.1 Inch Rubber for Food Processing Machinery
Item:
#1478956
Technical details
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | X60213 |
| Manufacturer Part # | X60213 |
| Height | 0.65" |
| Width | 3.1" |
| Depth | 3.15" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Globe X60213 Oil Seal 3.1 Inch Rubber for Food Processing Machinery
About this item
Product Details
Product Details
Globe X60213 Oil Seal
