Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Globe X60212 Oil Seal 2.46 Inch Rubber with Metal Case Effective Sealing
Item:
#1478955
Technical details
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | X60212 |
| Manufacturer Part # | X60212 |
| Height | 0.35" |
| Width | 2.46" |
| Depth | 2.46" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Globe X60212 Oil Seal 2.46 Inch Rubber with Metal Case Effective Sealing
About this item
Product Details
Product Details
Globe X60212 Oil Seal