RestaurantSupply.com is your trusted source for Globe china servingware.
- Authorized Globe dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Globe X600S1 china servingware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Globe X600S1 1 Inch Bowl Guard Assembly with Stainless Steel
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | X600S1 |
| Manufacturer Part # | X600S1 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe X600S1 Bowl Guard Assembly Remo Vable Stainless Sp60