RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Freezer commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer X59808 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Freezer X59808 2.25 Inch OEM Feed Tube Left for Taylor Freezer C712 C71
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X59808 |
| Manufacturer Part # | X59808 |
| Height | 1.55" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 7.45" |
| Weight | 0.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X59808 Feed Tube Left C712/c71 6